KONST / Litografier / Färglitografi 10985310
nr 1098 5310
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), Vårat djur, 74/100, signerad, 60x45
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 mars 2017
kl 18:25:29
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér